Anglická konverzační soutěž - výsledky

Ve středu 22. 11. 2017 jsme se poprvé zúčastnili anglické konverzační soutěže English Train Competition na ZŠ Labská. Soutěžilo se v kategorii 4. třída  a druhou kategorii tvořili žáci 5. tříd. Z každé školy startovali čtyři čtvrťáci a čtyři páťáci. Kromě naší školy a ZŠ Labské se zúčastnily školy z Ostopovic, Troubska a Bosonoh. V konkurenci 20 dětí v každé kategorii se vyhlašovalo vždy 1. - 5. místo, ostatní děti skončily bez umístění. Naši školu vzorně reprezentovali: 4. třída - Nora Dytrtová, Lukáš Fiala, Kristýna Jedličková, Markéta Kaňovská; 5. třída - Tereza Provazníková, Edis Qazimi, Nikol Orlová, Ema Koláčková. Ve výsledcích jsme si odnesli 6 z 10 vyhodnocených ocenění a jednoznačně byli nejúspěšnější školou. Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme paní učitelce Slavíkové za přípravu dětí na soutěž a panu Rosinkovi a paní Fialové za zajištění dopravy dětí na soutěž a zpět. V Moravanech máme šikovné děti! Fotografie z akce - zde.
4. třída - 2. místo - Nora Dytrtová a Lukáš Fiala
                5. místo - Kristýna Jedličková
5. třída -1. místo - Tereza Provazníková
                2. místo - Edis Qazimi
                3. místo - Nikol Orlová