Celorepublikové finále soutěže Olympiády mediální gramotnosti se uskutečnilo 22. 5. 2026 v zasedacím sále na pražském magistrátu. A naši žáci byli u toho. Děkujeme Eleanor Šimkové a Adamu Šmídovi za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému umístění - 20. a 23. místo. Foto - zde.