Letní škola v přírodě - 4. - 8. 6. 2018

V červnu nás čeká letní škola v přírodě na Milovech. Doufáme a těšíme se, že si společně s dětmi opět příjemně užijeme společné dny v nádherné přírodě Českomoravské vrchoviny. Upozorňuji prosím, že v době letní školy v přírodě budou všichni pedagogičtí pracovníci na Milovech a budova školy bude mimo provoz. Přihlášky prosím odevzdávejte třídním učitelkám do 28. 2. 2018 a zálohu 1 000 Kč do 28. 3. 2018 (celková cena bude 2 200 Kč).
Nepracuje prosím někdo z rodičů na VZP nebo nemá nějaký dobrý kontakt? Rádi bychom pro Vaše děti zařídili slevu na letní školu. Děkuji. Markéta Jedličková

P.S.: Děkuji paní Šimoníkové za kontakt na VZP. Smlouva školy s VZP, abyste mohli čerpat slevu na děti, je ve vyřizování. MJ