Pěvecká soutěž - školní kolo

V úterý 26. 3. 2024 se ve škole konal další ročník pěvecké soutěže. Porota ve složení paní starostka Helena Kadlečíková, paní učitelky ze ZUŠ Židlochovice Jana  Kocmanová a Lucie Petrášová měly nelehký úkol, aby mezi všemi 31 soutěžícími ve 3 kategoriích vybraly nejlepší zpěváky. Všem zúčastněným patří velká pochvala za odvahu a předvedený výkon, vítězům gratulujeme! Děkujeme čtvrťákům za návrhy medailí, které vytvořili v informatice a vytiskli na 3D tiskárně. Foto - zde.

V kategorii 1. třída: 1. místo - Mia Zukalová, 2. místo - Adam Kuliha, 3. místo - Sofie Kubešová
V kategorii 2. a 3. třída: 1. místo - Adriana Železníková, 2. místo - Tereza Loskotová, 3. místo - Ondřej Netík
V kategorii 4. a 5. třída: 1. místo - Vilém Vojtěch, 2. místo - Nela Stiborová, 3. místo - Nela Bradávková