Zimní škola v přírodě - Stará Ves 2018

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám jménem všech lyžařských instruktorů 2. ročníku zimní školy v přírodě poděkovat, že jste dětem umožnili zúčastnit se a vzorně jste je připravili a vybavili na lyžování. Týden na sněhu jsme si společně všichni užili, děti byly moc šikovné, zodpovědné a při lyžování disciplinované. Lyžařské dovednosti dětí se zdokonalily, zvláště u dětí, které s námi jely podruhé, jsme viděli neuvěřitelný pokrok. Nově jsme letos zařadili ke sjezdovému lyžování i běžky, ze kterých děti byly nadšené. Věříme, že i děti přijely domů plné nových nezapomenutelných zážitků a těší se na další zimní školu v přírodě. Příští rok bychom rádi zkusili novou lokalitu, pokud můžete nějakou doporučit, budeme rádi. Děkujeme paní Loskotové za sladké odměny pro lyžaře. Ve fotogalerii můžete najít každý svého lyžaře - zde. Nechybí vám doma nějaké rukavice... - zde?

Markéta Jedličková