Želešická růže 2017

Ve středu 27. 9. 2017 se za krásného počasí konal 34. ročník přespolního běhu "Želešická růže". V členitém terénu Želešic reprezentovalo naši školu 8 nejrychlejších žáků ze 4. a 5. třídy. Chlapci: Filip Marcinčák, Filip Novohradský, Martin Zeman, Tomáš Kratochvíl. Dívky: Rozálie Pařenicová, Tereza Provazníková, Kristýna Jedličková, Nikola Orlová. Nejlépe se z chlapců vedlo Tomáši Kratochvílovi, který obsadil v soutěži jednotlivců nádherné 3. místo. V těsném závěsu na 4. místě skončil Filip Marcinčák. Z dívek se nejlépe vedlo Kristýně Jedličkové (7. místo). Fotografie z akce - zde. Výsledky chlapců - zde, výsledky dívek - zde. Všechny děti zvládly náročný závod na výbornou a umístily se v první třetině výsledné listiny. Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou a vzornou reprezentaci naší školy.