Organizace 1. týdne školního roku 2017/2018

4. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku 2017/18 se uskuteční 4. září v 8 hodin v budově ZŠ Moravany. Žáci 1. třídy přijdou do školy s aktovkami. Ostatní žáci školy si přinesou přezůvky a psací potřeby. Konec vyučování v 8.45 hodin (2. - 5. třída). Školní jídelna a družina zahájí provoz od 5. září.

Pro rodiče prvňáčků následují po slavnostním zahájení třídní schůzky (děti se mezitím seznámí s paní učitelkou a vychovatelkou). V 9.00 hodin je domluveno pro zájemce focení prvňáčků (3 ks - 90 Kč) vzor zde.

Informace k platbě obědů pro žáky 1. třídy - variabilní symbol zůstává jako v MŠ Moravany; jen pro děti, které chodily do jiné školky, je potřeba zjistit VS na moravanek.jidelna@seznam.cz. Ostatní platby se dozvíte v pondělí 4. září na třídní schůzce.

5. 9. třídnické hodiny a úvodní hodiny do 11.40 h; ŠJ a ŠD v provozu

od 6. 9. výuka dle rozvrhu

8. 9. donést zubní kartáček a pastu - výukový program Zdravé zuby (1 vyučovací hodinu)

Nabídka a časy zájmových kroužků budou upřesněny v nejbližších dnech. Kvůli opravě Moravanské rychty budeme od října jezdit všechny třídy do plavání.