Štafetový pohár 2017

Ve středu 3. 5. 2017 se naši žáci poprvé zúčastnili Štafetového poháru, který se pro Brno-venkov konal v Židlochovicích. Reprezentovalo nás družstvo žáků 2.-3. třídy (Spurná, Kokešová E., Jedličková, Loskotová, Zeman, Fiala D., Šlesinger, Veselý) a družstvo žáků 4.-5. třídy (Tlačbabová, Polášková Karolína, Bečičková, Kokešová M., Bílek, Zelenka, Novohradský, Sláma). V součtu časů všech štafet skončily naše děti na 7. místě. Výsledky - zde. V mezičase jednotlivci soutěžili ve skoku do dálky a v hodu medicimbálem. V hodu medicimbalem získala v kateogorii 4.-5. třída dívky nádherné 2. místo Kristýna Tlačbabová a v hodu medicimbalem v kategorii 2.-3. třída dívky získala 3. místo Kristýna Jedličková. Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Fotogalerie - zde.