Recitační soutěž - výsledky školního kola

Ve středu 15. 2. 2017 se konal již 3. ročník školního kola recitační soutěže. Tentokrát mělo chuť a odvahu si zasoutěžit 30 dětí. A protože se jednalo o výborné a vyrovnané výkony všech dětí, neměla porota vůbec jednoduché rozhodování. Děkujeme za pomoc paní Miroslavě Horejskové, která byla hlavní porotkyní školního kola. Foto - zde.
Výsledky:
kategorie 1. třída: 1. místo - Sebastian Šimoník a Julie Mezulianiková, 2. místo - Tomáš Slavík a Sofie Marcinčáková
kategorie 2. a 3. třída: 1. místo - Karolína Loskotová, 2. místo - Matouš Novák, 3. místo - Barbora Kalová
kategorie 4. a 5. třída: 1. místo - Ema Blahová, 2. místo - Tereza Provazníková, 3. místo - Karolína Polášková
Gratulujeme všem dětem! Postupujícím (z každé kategorie 2 nejlepší) budeme držet 7. 3. 2017 pěsti v okresním kole.