Zahájení nového školního roku - 1. 9.

Slavnostní zahájení nového školního roku 2016/17 se uskuteční 1. září v 8 hodin v budově ZŠ Moravany. Žáci 1. třídy přijdou do školy s aktovkami. Ostatní žáci školy si přinesou přezůvky a psací potřeby. Konec vyučování v 8.45 hodin (2. - 5. třída). Školní jídelna a družina zahájí provoz od 2. září.

Pro rodiče prvňáčků následují po slavnostním zahájení třídní schůzky (děti se mezitím seznámí s paní učitelkou a vychovatelkou). V 8.45 hodin je domluveno pro zájemce focení prvňáčků (3 ks - 90 Kč) vzor zde.

Informace k platbě obědů pro žáky 1. třídy - variabilní symbol zůstává jako v MŠ Moravany; jen pro děti, které chodily do jiné školky, je potřeba zjistit VS na moravanek.jidelna@seznam.cz. Ostatní platby se dozvíte ve čtvrtek 1. září na třídní schůzce.