Distanční výuka

Od pondělí 30. 3. bude distanční výuka probíhat již ve všech třídách prostřednictvím pravidelných videohovorů tříd/skupin a zadáváním a plněním samostatné práce. Vše bude nadále uváděno na webu v záložkách jednotlivých tříd a posíláno emailem. Nadále se budeme především zaměřovat na profilové předměty - ČJ, M, Aj. Vlastivěda, přírodověda a prvouka zůstává jen na samostudiu. Výchovy děti mohou plnit dobrovolně. Děkujeme všem rodičům, kteří pravidelně dohlížejí a pomáhají dětem plnit zadané úkoly a pomohli dětem k připojení na videohovory. Všichni vyučující jsou v pracovních dnech k dispozici na svých emailech a po domluvě i na videohovorech. Na videohovory se přihlašují děti na odkaze - www.meet.google..., jak bylo rozesláno emailem. (Pokud chtějí děti sledovat při videohovorech na obrazovce jen paní učitelku, kliknou si u jejího jména na značku špendlíku.)

Videohovory:
1. třída - od 9/9.45 hodin (po - čt; pá - konzultace),
2. třída - od 10 hodin (po, út, čt; ČJ, M; pá - konzultace; st - Aj ve 2 skupinách)
3. třída - od 9 hodin (po, st - angličtina; út, čt, pá - ČJ, M)
4. třída - od 9/9.30 hodin (po - pá; ČJ, M), od 10 hodin (po, čt; Aj)
5. třída - od 9 hodin (po - čt; ČJ, M), od 11 hodin (út, čt; Aj)

Vzhledem k současnému omezení volného pohybu osob je vstup do školy povolen do odvolání pouze zaměstnancům školy. Děkujeme za spolupráci.