Sběr starého papíru

úterý 2. října:     7.00 – 8.00 h a 14.30 – 17.00 h
středa 3. října: 14.30 – 17.00 h
čtvrtek 4. října: 7.00 – 8.00 h

Případně se prosím domluvte na jiném termínu odevzdání ve škole nebo na telefonu 737 986 319. Výtěžek bude použit na odměny a akce pro děti. Děkujeme, že nám pomáháte učit děti třídit odpad!

Zájmové kroužky

Od října zahajují kroužky keramika (od 4. 10.), sbor (od 12. 10.), vědecké pokusy (od 4. 10.), roztleskávačky (od 1. 10.), hip hop (od 4. 10.).

keramika: 4. 10. od 15.30 hodin  -1. třída; od 16.30 hodin  - 3. a 5. třída

11. 10. od 15.30 hodin  -2. třída; od 16.30 hodin  - 4. třída

Týden zdravého srdce 24. - 27. 9.

V týdnu zdravého srdce se chceme  zaměřit na sportovní aktivity všeho druhu (skoky, přeskoky), věnovat se zdravé výživě a tématům jako je přátelství, láska. Ústřední písní tohoto týdne pro nás bude "Není nutno". Jak nás můžete podpořit všichni? Dejte dětem zdravou svačinku, zkuste si s nimi zaskákat přes švihadlo. Celým týdnem nás jako nitka provede červená barva, tak si najděte červené tričko, šátek, náramek, stužku do vlasů, fantazii se meze nekladou.

Logická olympiáda

Zájemci o registraci na Logickou olympiádu se nezapomenou nahlásit do 30. 9. 2018! Všechny informace najdete na www.logickaolympiada.cz. Doporučujeme účast všem dětem z 1. - 5. třídy, především pak těm, co budou letos dělat přijímací zkoušky na gymnázia a do matematických tříd. Již je zaregistrováno 61 dětí z naší školy - přidej se!!! Soutěžící mohou plnit zadané úkoly doma, potřebný je pouze počítač a připojení k internetu.

Zájmové kroužky

Aktualizovaná nabídka kroužků na školní rok 2018/19 - zde. Přihlášky do jednotlivých kroužků dostanou děti začátkem září. Časy kroužků se mohou ještě v průběhu září upravovat. Začátky kroužků stanoví jednotliví vyučující. Další zájmové kroužky v Moravanech pořádá Vrabčák Moravany, ZUŠ Židlochovice, FK Troopers Moravany (florbal).

Společnost

Děkujeme paní Lucii Singerové (zástupce rodičů) za pětileté vedení účetnictví Společnosti rodičů a za výbornou spolupráci. Od září roli pokladníka a vedení účetnictví převzala paní Ing. Klára Tomancová. Informace o Společnosti, třídních důvěrnících, vyúčtování k 31. 8. 2018 - zde.

Přihlásit se k odběru ZŠ Moravany u Brna RSS