Puzzle

Pokud by měl prosím někdo doma na vyhození puzzle, přineste prosím do školní družiny ke tvoření. Děkujeme.

Sběr papíru podzim 2017

Poděkování všem, kteří se zúčastnili podzimního sběru starého papíru. Celkem bylo nasbíráno 7 500 kg. Škola obdrží za 1 kilogram starého papíru 2 Kč. Získané peníze budou opět vloženy na účet Společnosti a dětem uhrazena některá z plánovaných akcí. Výsledky sběru papíru jednotlivců ke stažení zde, výsledky tříd zde.

Keramika

Ve čtvrtek 5. 10. začíná keramika, angličtina a vědecké pokusy. Keramiku mají od 15.30 h - 1. třída, od 16.30 h - 3. třída. Zbylé třídy mají keramiku další týden. Platbu 400 Kč na hlínu předejte prosím paní Slámové ve čtvrtek.

ŠD - šipkovaná

Ve středu 27. 9. si děti ze školní družiny zahrály šipkovanou. Druháci nachystali cestu za pokladem pro prvňáky. Obě oddělení školní družiny si akci výborně užily. Foto z akce - zde.

Přihlásit se k odběru ZŠ Moravany u Brna RSS